Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Ali Koç’un Açıklamaları Sonrası Sessizliğini Bozdu

Taraftarların sahada Fenerbahçeli futbolculara saldırısı sonrası Trabzonspor’dan Ali Koç’un açıklamalarına yanıt geldi. Kimse Trabzonspor’u ve şerefli taraftarını dünkü olaylara meze etmeye kalkmasın.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Fenerbahçe ile önceki gün oynanan olaylı maça ilişkin sessizliğini bozdu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un zehir zemberek açıklamaları sonrası konuşan Doğan, “Şunun gayet iyi şekilde bilinmesini isteriz ki hiç kimse ya da herhangi bir kurum Trabzon şehrini, Trabzonspor Kulübünü ve Trabzonspor’un şerefli taraftarını dünkü olayların önüne meze etmeye kalkışmasın. Buna asla izin vermeyeceğimizi hatırlatmakta fayda görüyoruz” dedi.

ALİ KOÇ: TEK SORUMLUSU TFF

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dünkü Trabzon spor maçındaki olayların tek sorumlusu olarak TFF’yi gösterip, “Dün Cumhurbaşkanımızın da müdahil olmasıyla, bakanlarımıza da teşekkür ediyoruz fakat onların müdahil olmasına gerek kalmayacak ortam sağlanmalıydı. Dünkü yaşananlar herhangi bir Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanacak olaylar değildi. Dolayısıyla biz 2 Nisan’da toplanacağız. Ben biraz evvel Kulüpler Birliği Başkanlığı’ndan istifa ettim. Biz bu muameleyi kabul etmeyeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x